Tydzień Misyjny

Z inspiracji księdza Mariusza Chamerskiego w październiku Szkolny Klub Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie włączył się w projekt „Papieskie Dzieła Misyjne”. Wolontariusze naszej szkoły przeprowadzili podczas Tygodnia Misyjnego zbiórkę środków opatrunkowych ( bandaże, plastry, gaziki, opatrunki) przeznaczonych dla lekarzy wyjeżdżających na misje do Afryki. Jak zwykle mogliśmy liczyć na dobre serca naszych uczniów. Dzięki ich ofiarności zebraliśmy ponad 500 sztuk!    W akcji wzięło udział 75 uczniów. Dziękujemy za wsparcie również wychowawcom i zachęcamy do dalszej współpracy!

Opiekunki SKC: Agnieszka Wlazło, Jadwiga Bednarek

Thursday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.