Nie bądź obojętny!

W dniu 23. listopada 2018 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritasprzy PSP w Wolanowie pod opieką p. J. Bednarek i A. Wlazło wzięli udział w zbieraniu funduszy na paczki świąteczne dla osób starszych, podopiecznych radomskiej Caritas. To właśnie ta organizacja była głównym organizatorem akcji skierowanej do radomian. Wolanowscy ochotnicy, wrażliwi na ludzką biedę, kwestowali w Galerii Słonecznej. Zachęcali, namawiali, dziękowali, rozdawali uśmiechy, a puszki błyskawicznie się napełniały… Jesteśmy dumni, że nadal mamy uczniów, którzy swój wolny czas chcą poświęcać potrzebującym. Dziękujemy też rodzicom za wsparcie organizacyjne.

Opracowała Agnieszka Wlazło

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.