Praca domowa na Święta Bożego Narodzenia?

Święta, to nie tylko czas otwierania prezentów, ale przede wszystkim czas otwierania serc…

Co zrobić, aby święta Bożego Narodzenia były niezapomniane? Oczywiście należy zadbać, aby w przygotowaniach do świąt uczestniczyli wszyscy domownicy. Nic tak bowiem nie wprowadza w świąteczny nastrój, jak np. wspólne pieczenie pierników czy ubieranie choinki… Jest to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, porozmawiania, pożartowania. Dlatego też zaproponowaliśmy dzieciom i młodzieży z naszej szkoły kilka zadań, dzięki którym poczują się oni lepiej i sprawią, że ten przedświąteczny i świąteczny czas naprawdę będzie wyjątkowy.

Do wykonania mieli wybrać przynajmniej siedem zadań z dziesięciu. A było to:
- wyłącz internet na cały dzień,
- zrób dobry uczynek,
- uśmiechnij się do kogoś nieznajomego,
- wybierz się na lodowisko z rodziną lub przyjaciółmi,
- życz pani w sklepie miłego dnia,
- uśmiechnij się do siebie patrząc w lustro,
- pomóż w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia,
- upiecz i udekoruj z rodziną pierniczki,
- powiedz bliskim, że ich kochasz.

Opracowała Jadwiga Bednarek

Tuesday the 16th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.