Euroweek w Dusznikach Zdroju

Utworzono: wtorek, 11 czerwiec 2024

Uczniowie PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie wzięli udział w programie edukacyjnym dla dzieci
i młodzieży Euroweek w Dusznikach Zdroju. Doskonalili nie tylko znajomość języka angielskiego, ale również rozwijali umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Dzięki temu projektowi uczyli się wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwijali kreatywność. Przyjaźni wolontariusze z Włoch, Gruzji, Peru, Polinezji Francuskiej oraz Indonezji, dzięki prezentacjom w języku angielskim, pomogli uczniom w poszerzeniu ich horyzontów
w zakresie różnych kultur oraz przekazali informacje z zakresu historii, ekonomii, turystyki,
i tradycji swoich krajów. Zajęcia prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń były doskonałą formą edukacji pozaszkolnej oraz przyczyniły się  nie tylko do rozwoju osobistego, ale również do integracji. Wspaniała zabawa połączona z nauką pozwoliła uczniom spędzić niezwykłe pięć dni w fantastycznym towarzystwie. Był to zupełnie nowy sposób rozwoju umiejętności językowych, pozwalający na ich praktyczne zastosowanie. W trakcie wyjazdu uczniowie z opiekunami podziwiali także niesamowite krajobrazy Błędnych Skał w Górach Stołowych. Uśmiechy na twarzach uczniów oraz ich aktywny udział w różnego rodzaju zadaniach mogą być najlepszym dowodem na ich zadowolenie z udziału w projekcie Euroweek w Dusznikach Zdroju.

Nauczyciele języka angielskiego

Sunday the 8th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.