Na dobry początek……..

W czwartek, 24 września 2020 r. odbył się pierwszy apel szkolny. Ze względu na panujące obostrzenia były maseczki, zachowany dystans społeczny i mniejsza liczba uczniów. W takich warunkach zaprezentowała się nowo wybrana Rada Samorządu Uczniowskiego w składzie: przewodnicząca – Milena Sławińska, zastępca – Łukasz Sadowski, mediator – Igor Gocel, sekretarz – Katarzyna Łęcka. Nieobecna była Kasia Wojcieszak – nasz skarbnik. Przewodnicząca przedstawiła najważniejsze zadania czekające SU w tym roku szkolnym oraz pomysły na ciekawe działania. Oto, co planujemy:

• Dni tematyczne pod hasłem „Nie samą nauką żyje szkoła”;
  • Akcje charytatywne;
  • Kiermasze świąteczne;
  • Uroczystości i imprezy szkolne;
  • Konkursy i turnieje szkolne;
  • Akcje wynikające z kalendarza szkolnego

W spotkaniu brał udział Dyrektor Szkoły, pan Zbigniew Sarnat, który pogratulował Radzie SU wyboru. Wspomniał także o najważniejszym wydarzeniu czekającym nas w tym roku szkolnym: uroczystości nadania PSP w Wolanowie imienia Jana Pawła II.

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.