Narodowe Świeto Niepodległości

Samorząd Uczniowski już na początku roku szkolnego przygotował program obchodów 102 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jednak obowiązujące w kraju obostrzenia i przejście na nauczanie zdalne wszystkich uczniów klas 1 – 8, zmusiło nas do zmiany planów.
Klasy „0 a” i „0 b” przygotowały laurki kartki okolicznościowe w ramach akcji „KARTKA DLA NIEPODLEGŁEJ”  a 10 listopada o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewały Hymn Polski w ramach ogólnopolskiej akcji MEN „ SZKOŁA DO HYMNU”.
Klasy 7 – 8 wzięły udział w konkursach: „WIERSZ PATRIOTYCZNY”„PATRIOTYZM TO…..- PLAKAT”. Prace wpłynęły drogą elektroniczną do opiekunów SU.
We współpracy z SU pani Marta Stępień przygotowała film edukacyjny „DROGI DO NIEPODLEGŁOSCI”, który można obejrzeć na stronie internetowej szkoły.
Wykonano również gazetki i tablice tematyczne.

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.