Misterium Męki Pana Jezusa

Utworzono: środa, 31 marzec 2021 Opublikowano

Przeżywając czas Wielkiego Postu odkrywaliśmy miłość Boga do człowieka.  Syn Boży musiał wiele wycierpieć, aby pokazać jak Bóg kocha każdego człowieka. Chrystus, który sam nie popełnił grzechu musiał za nas słabych
i grzesznych umrzeć na krzyżu.  Jednak historia życia Pana Jezusa nie kończyła się śmiercią i złożeniem do grobu. Te wydarzenia poprzedziły najradośniejsze, najwspanialsze wydarzenie, jakim było zmartwychwstanie Pana Jezusa. Zapraszamy na chwilę refleksji i zadumy przed tymi najważniejszymi dla nas chrześcijan świętami Wielkiej Nocy.  Zapraszamy do obejrzenia Misterium Męki Pana Jezusa „ Jezus przemienia nasze serca” w wykonaniu uczniów klasy IVa i VIa pod opieką p. E. Kazała- Maziarz. Dziękujemy Ks. M. Chamerskiemu i uczniom za udział w Misterium, p. B. Rosińskiej, za oprawę plastyczną, p. M. Stępień i p. K. Gałce za oprawę medialną i techniczną.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim – Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom naszej szkoły i Wam, Koleżanki i Koledzy, aby Zmartwychwstały Chrystus udzielił Wam potrzebnych łask. Niech przyniesie radość, miłość i pokój. Wesołych Świąt!

 

Saturday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.