"Sprzątanie Świata"

Utworzono: czwartek, 23 wrzesień 2021 Opublikowano

Od wielu lat we wrześniu odbywa się akcja "Sprzątanie Świata". Głównym jej celem jest rozbudzanie świadomości ekologicznej dzieci i dorosłych oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja ma także na celu pokazanie uczniom, że należy dbać o czystość otoczenia, umieć segregować śmieci, odpowiednio gospodarować odpadami.
20 września uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w tej corocznej akcji. Młodzież zaopatrzona w rękawiczki i worki sprzątały teren wokół szkoły, pobliski las, ulicę Młynarską i Spacerową. Nagrodą za duże zaangażowanie uczniów i ich opiekunów był poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek. Koordynatorzy akcji dziękują wszystkim za udział w akcji.

Anna Sadownik

Saturday the 11th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.