Utworzono: środa, 13 październik 2021 Opublikowano

Pasowanie na ucznia to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. 29 września 2021 r. uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i recytować wiersze.
Po części artystycznej złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a Pan Dyrektor  Zbigniew Sarnat dokonał aktu pasowania na ucznia. Życzył najmłodszym powodzenia i wielu sukcesów w nauce.
Na zakończenie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty ufundowane przez Panią Wójt Gminy Wolanów, Samorząd Uczniowski, uczniów klas drugich i rodziców. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Wychowawczynie klas pierwszych:
M. Kowalska
B. Życińska
A. Augustyniak

Filmik z pasowania przygotowała pani Marta Stępień

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.