Szkolny Dzień Gier Planszowych

Utworzono: sobota, 30 październik 2021 Opublikowano

Październik to jesienny miesiąc pluchy, braku słońca, często ponurych wieczorów, ale też idealny czas, by w gronie bliskich pochylić się nad „planszówką”. Dlatego w tym miesiącu przypadają obchody Dnia Gier Planszowych. Fanów scrabbli, szachów, memory czy grzybobrania nie brakuje również w naszej szkole. Ponieważ zabawa ta stymuluje pracę mózgu, doskonali pamięć i umiejętności poznawcze, obniża stres, Samorząd Uczniowski zorganizował w dniu 28 X 2021 roku Szkolny Dzień Gier Planszowych. Nie brakowało chętnych do rywalizacji w miłej atmosferze, której sprzyjała płynąca ze szkolnych głośników muzyka przygotowana przez p. Konrada Gałkę. Uczniowie klas I-VIII rywalizowali, współpracowali, ćwiczyli własną cierpliwość i kreatywność. Pozytywne skutki gier planszowych nie sposób przecenić, więc na pewno tę zabawę powtórzymy….

Opiekunki SU

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.