Spotkanie z dyrekcją szkoły

Utworzono: sobota, 30 październik 2021 Opublikowano

Jednym z zadań SU jest reprezentowanie całej społeczności uczniowskiej oraz systematyczne kontakty z dyrekcją szkoły. Aby jak najlepiej wywiązać się z tych powinności Zarząd SU zorganizował pierwsze w tym roku spotkanie wszystkich przewodniczących klas IV - VIII i opiekunek SU z dyrektorem naszej szkoły, panem Zbigniewem Sarnatem. Spotkanie odbyło się w środę 27 października w sali nr 16.
Przy pięknie nakrytym stole, z przygotowanym słodkim poczęstunkiem szybko nawiązała się swobodna rozmowa. Przewodniczący zaprezentowali się świetnie. Opowiedzieli o swoich klasach, przedstawili zainteresowania, zdolności i pasje swoje i swoich kolegów. Jednym z ważniejszych dla uczniów punktów spotkania było zadawanie pytań panu dyrektorowi. Pytania dotyczyły zainteresowań, planów i dokonań a także wspomnień z czasów szkolnych. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Przewodnicząca SU już planuje następne w grudniu.

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.