FERIE Z KSIĄŻKĄ

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do odwiedzin i wypożyczenia ciekawej książki na ferie. Ostatnio nasz księgozbiór powiększył się o długo wyczekiwane pozycje wydawnicze. Zakupiliśmy m.in. tytuły z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, z serii Zaopiekuj się Holly Webb, a także inne lubiane przez młodszych czytelników książki o zwierzętach.
Miłośnicy sportu i piłki nożnej mogą poczytać biografie znanych sportowców autorstwa Yvette Żółtawskiej- Darskiej. Wśród książek przygodowo – detektywistycznych znajdziecie „Agentkę Zaibę w akcji”, „Odlotową Sąsiedzką Agencję Detektywistyczną” czy opowieści „Vladek najmilszy wampirek”.
Starsi uczniowie mogą sięgnąć po powieści Emilii Kiereś, Sagę Księżycową Marah Woolf, kolejne części Dzienniczka cwaniaczka czy inne książki o tematyce młodzieżowej.
Po dziennych szaleństwach na świeżym powietrzu wieczorem warto odpocząć przy dobrej lekturze. Zapraszam do wypożyczania!

Monika Gibała

Friday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.