Utworzono: środa, 08 czerwiec 2022 Opublikowano

klasy 1-3

Patron naszej szkoły twierdził:

“Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

Dlatego też 1. czerwca Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców przygotowali dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolanowie wiele atrakcji, by uczcić Dzień Dziecka. Było hucznie, wesoło i słodko!
Klasy 0-3 tego dnia miały dzięki Radzie Rodziców zabawę z didżejem.  Nad jej przebiegiem czuwali wychowawcy i starsi uczniowie z SU.  Kochani rodzice zapewnili słodkości, była nawet wata cukrowa, która świetnie pasowała do zwiewnej, kolorowej aranżacji sali gimnastycznej.
Popołudniową porą młodzież z klas 4-8 wzięła udział w okolicznościowej dyskotece. Rada Rodziców zapewniła pyszne ciasta, SU - słodkie napoje. Niecodzienną atrakcją był przygotowany przez p. Karolinę Kucharczyk aromatyczny popcorn. Chętni brali udział w konkursach i wspólnych zabawach. Znów przygrywał zamówiony przez RR didżej, dzięki któremu młodzież szalała do rytmu najnowszych przebojów.
Każdy uczeń szkoły tego dnia otrzymał od Rady Rodziców soczek i batonik.

Opiekunki SU

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.