RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2022/2023 WYBRANA!

Utworzono: środa, 14 wrzesień 2022 Opublikowano

Na początku każdego roku szkolnego uczniowie wybierają swoich przedstawicieli, którzy tworzą Radę Samorządu Uczniowskiego oraz współpracujących z nią nauczycieli – Opiekunów.
W tygodniowej kampanii wyborczej, która odbyła się w dniach 5 – 9 września wzięło udział 17 uczniów – kandydatów do Rady SU z klas IV – VIII.
W czwartek, 8 września ubiegający się o wybór uczniowie mogli zaprezentować się, przedstawić swoje pomysły, plany, hasła wyborcze i projekty działań podczas apelu szkolnego.
W piątek, 9 września odbyły się walne wybory Rady i Opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Komitet wyborczy złożony z czterech uczennic z klasy VI b i ustępujących Opiekunów zebrał głosy 224 uczniów klas IV – VIII. Po ich skrupulatnym przeliczeniu wyłoniono Radę uczniowską na rok szkolny 2022/2023. Oto jej skład:
Dawid Derlatka - klasa 8c
Lena Molga - klasa 8a
Julia Jagiełło - klasa 8a
Krystian Pulkowski – klasa 7a
Wiktoria Woźniak – klasa 6b
Wiktoria Nowocień – klasa 7a.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Uczniowie wybrali również Opiekunów SU. Największą liczbę głosów zdobyli: p. Anna Klusek, p. Ryszard Kosiec, p. Grzegorz Pysiak, p. Aleksandra Jeżak, p. Marta Stępień, p. Konrad Gałka, p. Anna Kosiec. Spośród tych osób będą wyłonieni  trzej Opiekunowie SU, oczywiście po uzyskaniu ich zgody. Gratulujemy!

Agnieszka Wlazło
Dorota Bujak
Małgorzata Bisińska-Siara

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.