Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie obyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.
Podczas jej trwania wręczono nagrody wyróżniającym się w nauce uczniom oraz sportowcom. Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Sarnat podsumował działalność placówki, pogratulował uczniom oraz podziękował Rodzicom i wszystkim pracownikom za współpracę. Odbyło się także przekazanie Sztandaru szkoły uczniom klas siódmych, którzy od tej pory będą pełnić służbę w Poczcie sztandarowym.
Po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wakacji i zakończeniu uroczystości uczniowie rozeszli się do sal, by otrzymać świadectwa i pożegnać się z wychowawcami.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2022/2023.:)

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.