Hej kolęda, kolęda!

Utworzono: wtorek, 17 styczeń 2023 Opublikowano

Dnia 4 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyło się wspólne kolędowanie klas 0-3. Każda klasa pod opieką swoich nauczycieli przygotowała, a następnie zaprezentowała dyrekcji szkoły oraz swoim rówieśnikom, kolędy i pastorałki. Uczniowie wykazali się świetnymi umiejętnościami wokalnymi, a piękna sceneria dopełniała całe spotkanie. Dzięki wspólnemu kolędowaniu mury naszej szkoły wypełniły dźwięki najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Szkolna publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Na zakończenie Pan dyrektor Zbigniew Sarnat podziękował młodym artystom i nauczycielom za przygotowanie spotkania oraz złożył wszystkim noworoczne życzenia.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania:

Karolina Kucharczyk

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.