Spotkanie z policjantkami

Utworzono: wtorek, 07 luty 2023 Opublikowano

„Dzisiaj niemało młodych ludzi, oszołomionych nieskończonymi możliwościami, jakie dają sieci informatyczne czy inne technologie, nawiązuje formy komunikacji, które nie przyczyniają się do wzrostu w człowieczeństwie, lecz przeciwnie - grożą powiększeniem się poczucia samotności i odosobnienia

Benedykt XVI

Młodzi ludzie w wędrówce ku dorosłości doświadczają wpływu wirtualnego świata. Elektroniczne i cyfrowe technologie są dla dzieci i młodzieży źródłem wiedzy, sposobem komunikowania się oraz sposobem spędzania czasu wolnego.
Dnia 31.01.2023 r. w Publicznej szkole Podstawowej w Wolanowie odbyło się spotkanie z policjantkami z pionu prewencji dotyczące cyberbezpieczeństwa. Uczniowie zostali zapoznani z problematyką bezpieczeństwa online, uświadomiono im zagrożenia wynikającego z niewłaściwego korzystania z Internetu oraz promowano pozytywne wykorzystanie Internetu, co stanowi ważny element w zapobieganiu cyberprzestępczości.

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.