ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII.

Utworzono: czwartek, 16 marzec 2023 Opublikowano

Serdeczniej dziękujemy wszystkim uczniom,

którzy włączyli się w akcję

POMAGAMY EDUKUJEMY

za owocny trud i roztropną otwartość

na szybko zmieniającą się rzeczywistość

w Polsce i na świecie…

Nasza szkoła wzięła udział w zbiórce zużytych baterii w ramach ogólnopolskiego programu REBA. Dzięki temu mogliśmy ponownie wesprzeć najstarszą polską organizację działającą na rzecz niewidomych - Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie w Laskach (TONOS), która od ponad stu lat służy niewidomym i niedowidzącym na każdym etapie życia, otaczając ich wszechstronną opieką edukacyjno – wychowawczą, rehabilitacyjną, socjalną i religijną. Rok 2022 jest naznaczony piętnem wojny na Ukrainie. Od momentu rozpoczęcia działań wojennych TONOS angażuje się także w pomoc uchodźcom z Ukrainy przyjmując rodziny z niewidomymi dziećmi do swoich placówek w Laskach, Rabce i Sobieszowie, udzielając schronienia, zapewniając środki do życia i włączając dzieci do systemu edukacji szkolnej.

Opiekun akcji w szkole – Jadwiga Bednarek

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.