Obóz sportowy w Poroninie

Utworzono: piątek, 17 marzec 2023 Opublikowano

„Pamiętaj, że Twoja determinacja by osiągnąć sukces,
liczy się bardziej niż cokolwiek innego na świecie”

Abraham Lincoln

W dniach 06.03 – 11.03.2023r. uczniowie klasy 8c wraz z opiekunami uczestniczyli w obozie sportowym w Poroninie. Był to już trzeci i zarazem ostatni wyjazd w ramach programu klasy sportowej, współfinansowany przez Gminę Wolanów.
Podczas obozu uczniowie doskonalili zdobytą rok wcześniej umiejętność jazdy na nartach, brali udział w zajęciach piłki siatkowej na hali sportowej w szkole podstawowej w Poroninie oraz w lekcji pływania w Chochołowskich Termach.
Urozmaiceniem pobytu na obozie była świetna zabawa na kręgielni w Zakopanem, spacer po Zakopanem z wizytą w Sanktuarium na Krzeptówkach, czy krótka wieczorna biesiada przy grillu. Obóz w Poroninie był okazją do aktywnego, sportowego, zdrowego, pełnego wrażeń spędzenia czasu w klasowym gronie, w otoczeniu przepięknej przyrody polskiego Podhala i Tatr.

Renata Bieniek

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.