Dzień Świętego Patryka

Utworzono: czwartek, 23 marzec 2023 Opublikowano

Z okazji Dnia Świętego Patryka, patrona Irlandii, nauczycielki języka angielskiego Elżbieta Kacprzycka i Magdalena Zarębska zorganizowały konkurs dla klas 5 i 6. Obchody tego święta poprzedzone były lekcją języka angielskiego, na której uczniowie naszej szkoły poznali historię Świętego Patryka, symbole Irlandii oraz tradycje związane z obchodami jego święta. Tego dnia reprezentanci klas 5 i 6, po znalezieniu jednego z symboli Irlandii, trójlistnej koniczynki, nie tylko szukali symboli związanych z tym świętem układali puzle z idiomami w języku angielskim, ale także rozwiązywali quiz w języku angielskim z QR kodami, bawili się w głuchy telefon oraz korzystali z aplikacji kahoot.
Emocje towarzyszące rywalizacji były ogromne.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce klasa 5b
II miejsce klasa 5a
III miejsce klasa 6a
IV miejsce klasa 6b

Dziękujemy reprezentantom klas za udział w konkursie, dobrą zabawę. Gratulujemy!

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.