WYJAZD DO SZKOŁY MUZYCZNEJ IM. OSKARA KOLBERGA W RADOMIU

Utworzono: sobota, 25 marzec 2023 Opublikowano

Korzystając z pięknej i słonecznej pogody w dniu 23 marca 2023r. uczniowie oddziału Ob wraz z wychowawczynią p. Ewa Kijas i p. pedagog Barbarą Waśkiewicz wybrali się do Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu na koncert „Muzyczne Obrazki Pana Bemola”.
Celem naszej wycieczki było rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz wzbogacenie wiedzy na temat różnorodnych instrumentów.
Podczas koncertu dzieci miały okazję poznać odpowiedzi na pytania: Czy muzykę można zobaczyć? Czy słonia można zagrać? Co komu w duszy gra?….
Na te i inne pytania odpowiedział dzieciom sam Pan Bemol, który odkrywał wyjątkowe oblicza muzyki. Zerówkowicze z wielkim zainteresowaniem wysłuchali różnorodnych instrumentów
i utworów, bili brawa i słuchali ciekawych opowieści Pana Bemola.

Wychowawca Ob
Ewa Kijas

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.