„Misterium Męki Pana Jezusa”,

Utworzono: czwartek, 06 kwiecień 2023 Opublikowano

W kalendarzu jest wiele dni wesołych i świątecznych, ale są i takie, które zachęcają nas do refleksji, powagi, szczególnej zadumy, a także i radości, jaką ze sobą niosą. Wielkanoc jest najstarszym i największym świętem chrześcijańskim. Gdyby, bowiem Chrystus nie zmartwychwstał, nie obchodzilibyśmy żadnych innych świąt, którymi cieszymy się w ciągu całego roku. Nie byłoby jednak Zmartwychwstania, gdyby nie Męka i Śmierć Chrystusa. W te wydarzenia, będące centrum chrześcijańskiego życia podczas Misterium Wielkopostnego: „Twój Bóg samotny w cierpieniu ukochał ciebie” wprowadzili nas uczniowie klasy IVb, VIa, VIIIb oraz grupa muzyczna w składzie: Aleksandra Rozińska, Natalia Suligowska, Amelia Szwarczewska z kl. VIIIb, Aleksandra Chodyra z klasy VIIc i Wiktoria Woźniak z klasy VIb. Podczas przedstawienia życzenia świąteczne dla wszystkich zebranych złożyli Ks. Piotr Morawski, Dyrektor Pan Zbigniew Sarnat oraz Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy wszystkim aktorom, uczestnikom za udział w Misterium i życzymy
Wesołego Alleluja!!!

Organizatorzy tego spotkania:
E. Kazała – Maziarz
B. Rosińska
Ks. Piotr Morawski

Wednesday the 15th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.