Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrekcji Szkoły p. Elżbiety Wertejuk

W dniu 08.03. na hali sportowej ZSO - PG Wolanów odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrekcji Szkoły p. Elżbiety Wertejuk. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał wójt gminy Wolanów p. Krzysztof Murawski wraz z v-ce dyrektor p. Bogusławą Marszałek.

Na turniej przybyli przedstawiciele sześciu gmin: Iłży, Wierzbicy, Kowali, Przytyka, Szydłowca oraz Wolanowa.
Zawody rozegrano w pięciu kategoriach wiekowych:
Szkoły podstawowe:
klasy 4 - dwójki
klasy5 - trójki
klasy6 - czwórki
Gimnazjum: klasy I i II
ogółem w zawodach występowało 174 zawodniczki.

Padły następujące rozstrzygnięcia
Końcowa klasyfikacja wśród szkół podstawowych:
Klasa IV: 1 PSP Iłża, 2 PSP Wierzbica, 3PSPWolanów, 4 PSP Kowala,
Klasy V: 1 PSP Iłża, 2 PSP Wolanów, 3 PSP Wierzbica, 4 PSP Szydłowiec,
Klasy VI: 1 PSP Iłża, 2 PSP Wierzbica, 3 PSP Wolanów, 4 PSP Szydłowiec, 5 PSP Kowala,
Końcowa klasyfikacja w gimnazjum:
Klasy I: 1 PG Iłża, 2 PG Wierzbice, 3 PG Parznice, 4 PG Wolanów, 5 PG Przytyk,
Klasy II: 1 PG Wolanów, 2 PG Parznice, 3 PG Wierzbica, 4 PG Iłża, 5 PG Przytyk.

- Wszystkie drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary i medale natomiast za pozostałe miejsca dyplomy.
- Uczestnicy zawodów zostali poczęstowani słodkimi bułkami dzięki piekarni p. Agnieszki Stefańczyk oraz zaspokoili pragnienie dzięki wodzie mineralnej z firmy "Pierrot".

Wręczenia pucharów i medali dokonały v-ce dyrektor PG p. Bogusława Marszałek oraz v-ce dyrektor PSP p. Małgorzata Chrzanowska.

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.