Spotkanie autorskie z pisarką Elizą Mikulską

Utworzono: poniedziałek, 22 maj 2023 Opublikowano

W czasie trwania XX Tygodnia Bibliotek dzięki uprzejmości Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Wolanowie naszą szkołę odwiedziła pisarka p. Eliza Mikulska. Odbyły się warsztaty dotyczące uczuć i empatii, podczas których uczestnicy poznali również fragmenty książki ,,Zaczarowana pani bibliotekarka”.  Powieść przenosi czytelników do świata biblioteki i książek, porusza współczesne ważne tematy.
Autorka opowiadała o początkach swojego pisarstwa, o czerpaniu inspiracji i pomysłach literackich P. Eliza Mikulska dzieli się z odbiorcami własnymi przemyśleniami i odpowiedziami na pytania dotyczące pisania na swoim kanale na YouTube.
W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 4b i 5b. Po spotkaniu uczestnicy mogli zadawać pytania naszemu gościowi, a p. E. Mikulska składała autografy w swojej książce. Dziękujemy GCKiB w Wolanowie za organizację tego wydarzenia, a w szczególności p. Magdalenie Sikorskiej za profesjonalizm i życzliwość.

Monika Gibała

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.