Czytanie na dywanie

Utworzono: wtorek, 06 czerwiec 2023 Opublikowano

„Dobra książka (…) to chleb żywiący umysł i duszę.” – Jan Wantuła

W maju w klasie 0a odbyła się akcja czytelnicza  pt. ,,Czytanie na dywanie" zorganizowane przez wychowawcę klasy. Zajęcia wspólnego czytania z rodzicami odbywały się cyklicznie 1 raz w tygodniu.
Czytanie na dywanie to cykl spotkań, które mają za zadanie promować czytelnictwo wśród dzieci i rodziców.  Uczniowie uważnie wysłuchali opowiadań z książki pt. ,,Muminki- księga pierwsza ". Historia głównych bohaterów zaciekawiła i rozśmieszyła dzieci. Wspólne czytanie bajek dostarczyło wszystkim wiele radości, a atmosfera podczas czytania była rodzinna, magiczna. Dzieci zawsze z niecierpliwością czekały na rodzica, ogromnie przeżywały wizytę mamy w szkole. Myślę, że w tym dniu, każde dziecko czuło się dumne i ważne.
Dziękuję rodzicom za zaangażowanie i poświęcony Nam czas

Roksana Bilke

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.