DZIEŃ RODZINY

Utworzono: wtorek, 13 czerwiec 2023 Opublikowano

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji, 29 i 30 maja br. zerówkowicze z PSP im. Jana Pawła II zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny .
W klasie O a w dniu 29 maja odbył się piknik rodzinny, połączony z przedstawieniem artystycznym, zabawami integracyjnymi z rodzicami i dziadkami, grillem oraz przejażdżką konną. Atrakcją dla dzieci było również malowanie twarzy i sesja zdjęciowa z koniem Horacym z rancha April w Kacprowicach. Na zakończenie mamusie otrzymały kwiaty wykonane z koralików.
W dniu 30 maja dzieci z klasy O b przywitały swoich rodziców na Dniu Mamy i Taty. Uczniowie wystąpili z występem okolicznościowym – dzieci śpiewały piosenki: „Mamo, tato dziś wszystkie dzieci”, „Kocham Cię, ti amo je te..”, „Moja wesoła rodzinka” i recytowały wiersze dla mamy i taty. Na zakończenie rodzice otrzymali prezenty - mamy barwne siatki na zakupy a tatusiowie kolorowe krawaty. Uroczystości towarzyszył słodki poczęstunek.
Były to radosne i słoneczne przedpołudnia spędzone w wielkiej szkolnej rodzinie.

Wychowawczynie:
Roksana Bilke
Ewa Kijas

Sunday the 5th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.