DZIEŃ CHŁOPAKA W PIZZERII

Utworzono: poniedziałek, 02 październik 2023 Opublikowano

Dnia 25 września i 29 września 2023r. klasa 0a i 0b w ramach Dnia Chłopaka wybrała się na warsztaty robienia pizzy do pobliskiej pizzerii „Sorella” w Wolanowie. Na miejscu wszyscy zostali powitani przez sympatyczne panie, które zapoznały dzieci z etapami przygotowania pizzy. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie formowały ciasto, nakładały sos pomidorowy, a następnie dobierały swoje ulubione dodatki. Każda zrobiona pizza była wypiekana w piecu, a unoszący się zapach zachęcał wszystkich do ich skosztowania. Wypieki wyglądały apetycznie i bardzo wszystkim smakowały. Dzieci zgodnie stwierdziły, że świetnie się bawiły i z chęcią jeszcze tu wrócą.

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.