Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Utworzono: poniedziałek, 02 październik 2023 Opublikowano

„Jestem małym przedszkolakiem, ·
ale dużo już potrafię.
Ja się uczę, gdy się bawię,
bo w zabawie jest ciekawie.
Umiem biegać na paluszkach,
Umiem stać na jednej nodze.
Umiem siebie narysować,
Umiem jeść widelcem, nożem.
Umiem buty zasznurować,
Umiem zapiąć już guziki.
Umiem wiersz wyrecytować
I zatańczyć w takt muzyki.”

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Dnia 20 września 2022r. uczniowie z oddziałów „Oa” i „Ob” wspólnie ze swoimi wychowawczyniami p. Roksaną Bilkę i p. Karoliną Kucharczyk obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy z chustą animacyjną i sean filmowy z popcornem. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, Przedszkolakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszej placówce, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!!!

Roksana Bilke
Karolina Kucharczyk

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.