Utworzono: piątek, 06 październik 2023 Opublikowano

Europejski Dzień Języków Obcych jest corocznym świętem obchodzonym 26 września. Tego dnia uświadamiamy sobie jak wiele korzyści płynie z nauki języków obcych oraz promujemy różnorodność językową i kulturową.
Uczniowie klas siódmych i ósmych przygotowali interesujące plakaty z ciekawostkami o krajach europejskich z zakresu geografii, historii, zwyczajów, potraw oraz pozdrowienia w różnych językach. Klasy piąte z olbrzymim zaangażowaniem wykonały flagi różnych państw z balonów. Ponadto atrakcją tego dnia był taniec Belgijka oraz Macarena całej społeczności szkolnej.
Bardzo dziękujemy uczniom oraz wspierających ich nauczycielom języków obcych.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych (A. Jeżak, E. Kacprzycka, M. Stępień, M. Zarębska)

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.