"Talenciaki"

Utworzono: sobota, 04 listopad 2023 Opublikowano

Nasza szkoła ponownie przystąpiła do programu "Szkoły Pełne Talentów" organizowanym przez supermarket Lidl. W zeszłorocznej edycji programu za uzyskane "Talenciaki" otrzymaliśmy takie pomoce dydaktyczne jak: mikroskop, tablice magnetyczne- układ pokarmowy, zestaw tangramów, magiczny kapelusz.
Jak działają "Szkoły Pełne Talentów":

1. Zrób zakupy w Lidlu i odbierz przy kasie Talenciaki! Każde 50 zł (wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo) = 1 Talenciak.
  2. Zebrane Talenciaki przekaż szkole osobiście (pudełka na Talenciaki znajdują się w sekretariacie szkoły, w poczekalni dla rodziców przy głównym wejściu do szkoły i w budynku Samorządowego Przedszkola - w głównym korytarzu), lub elektronicznie skanując kod QR smartfonem.
  3. Szkoła wymieni Talenciaki na wybrane przez siebie nagrody. Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich Rodziców i Nauczycieli.

Koordynator programu
Roksana Bilke

Sunday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.