Z wizytą na Olimpie

Utworzono: czwartek, 09 listopad 2023 Opublikowano

Podsumowując zagadnienia mitologiczne, uczniowie klas 5b i 5c spotkali się na nietypowej lekcji języka polskiego. Przywdziali oni niezwykłe szaty, zgromadzili oryginalne atrybuty i zasiedli przy pięknie zastawionym stole, wcielając się w role greckich bogów i herosów. Zaprezentowali pokrótce wybrane postacie. By utrwalić wiedzę o mitycznych wierzeniach Greków, wzięli również udział w konkursach. Obejrzeli także książkowe propozycje szkolnej biblioteki dotyczące powyższej tematyki. Było twórczo, nieszablonowo i wesoło. Dzięki wsparciu rodziców olimpijska uczta była bogata w ambrozję i nektar zapewniające młodość i nieśmiertelność. Mamy nadzieję, że i uczniom, i gościom zagwarantują one długowieczność!

Agnieszka Wlazło, Monika Gibała

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.