Wyjątkowa lekcja wychowawcza dla uczniów klas 7A i 7B

Utworzono: wtorek, 28 listopad 2023 Opublikowano

Dnia 23 listopada 2023 r. w PSP im. Jana Pawła II w Wolanowie odbyło się spotkanie uczniów klas siódmych z prokuratorem Robertem Bińczakiem. Celem tej wyjątkowej lekcji wychowawczej było uświadomienie młodym ludziom zagrożeń wynikających z niewłaściwego korzystania z Internetu. Pan prokurator, na podstawie przykładów z własnej pracy, wyjaśnił uczniom jakie niebezpieczeństwa czyhają na nieroztropnych użytkowników sieci oraz jakie konsekwencje mogą oni ponieść.
Na podstawie rozmów z podopiecznymi i rodzicami, można stwierdzić, że tego typu zajęcia bardzo się podobały i przede wszystkim okazały się niezmiernie pouczające.
Panu Robertowi Bińczakowi, w imieniu Uczniów, Rodziców i własnym, składamy najserdeczniejsze podziękowania…

Anna Klusek
Bożena Alberska - Orzechowska

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.