ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono: środa, 06 grudzień 2023 Opublikowano

25 listopada swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Dzieci z grupy 0A oraz 0B uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem. 24 listopada dzieci przyszły do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem i z wielką radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Przedszkolaki poznały historię pluszowego misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach i uczestniczyły w przygotowanych przez wychowawczynie atrakcjach: zabawach ruchowych, plastycznych, quizach, a także misiowych tańcach. To był naprawdę niezwykły i magiczny dzień pełen wrażeń.

Karoliną Kucharczyk
Roksana Bilke

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.