Spotkanie autorskie z p. Ewą Stadtmüller

Utworzono: poniedziałek, 14 październik 2024 Opublikowano

W ramach współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Wolanowie uczniowie klas 3 wzięli udział w spotkaniu z p. Ewa Stadtmüller - autorką książek dla dzieci, opowiadań, baśni i legend oraz scenariuszy teatralnych. W jej dorobku literackim znajdują się także teksty religijne, książki edukacyjne i utwory poetyckie. P. Ewa Stadtmllüer z wykształcenia jest polonistką i przez dziesięć lat pracowała, jako nauczycielka języka polskiego. Zadebiutowała w 1992 roku bajką ,,O tym jak robaczek świętojański otrzymał świetlistą szatkę” i do dziś napisała ponad sto różnorodnych książek dla najmłodszych.
W spotkaniu brał także udział ilustrator książek p. Łukasz Zabdyr, który opowiedział uczniom o swojej pracy i pokazał kilka pomysłów na ciekawy rysunek.
Uczestnicy wzięli udział w konkursie i wygrali dla biblioteki książeczkę z pamiątkowym wpisem, która urozmaici nasz szkolny księgozbiór.

Saturday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.