Utworzono: piątek, 18 październik 2024 Opublikowano

W dniu 15.10.2024 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas trzecich. Młodzi artyści recytowali wiersze, zaprezentowali humorystyczne scenki z życia szkoły i układ taneczny z elementami akrobatyki. Inscenizacje przeplatane były piosenkami, a dobry humor towarzyszył wszystkim zebranym. Były też poważne momenty, kiedy uczniowie dziękowali nauczycielom za naukę i wychowanie oraz składali życzenia
z okazji ich święta. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli drobne upominki.
Po występie Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Lejzak – Pogoda przekazali wszystkim pracownikom szkoły słowa uznania i wdzięczności za wysiłek włożony w wychowywanie młodego pokolenia. Głos zabrał również dyrektor szkoły Zbigniew Sarnat, podziękował młodym artystom za piękny występ i złożył życzenia wszystkim, którzy przyczyniają się do wychowania i edukacji uczniów naszej szkoły.

Saturday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.