8A w Finale 11 edycji projektu Złota 10, czyli Mazowiecka Szkółka Dziennikarska

Utworzono: piątek, 18 październik 2024 Opublikowano

17.10.2024 r. w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia odbył się Finał 11 edycji projektu Złota 10, czyli Mazowiecka Szkółka Dziennikarska. Poznanie podstaw rzetelnego dziennikarstwa, zaszczepienie pasji do sztuki dziennikarskiej oraz wzmocnienie poczucia bycia mieszkańcem regionu – to główne założenia tego projektu. Bardzo cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły mogli poznać tajniki trudnej pracy reportera.
Podczas uroczystego finału, w którym wzięli udział uczniowie klasy 8a, Kamil Grzeszczyk został wyróżniony za aktywną pracę podczas warsztatów dziennikarskich. Serdecznie gratulujemy!
Wzruszenia podczas seansu filmowego („Dziki Robot”) i emocje w trakcie gali finałowej Złotej 10 towarzyszyły wszystkim uczestnikom klasowego wyjazdu.

Saturday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.