Zbiórka na rzecz radomskiego stowarzyszenia "Karuzela"

Utworzono: wtorek, 15 kwiecień 2014 Opublikowano

Wolontariusze z Publicznego Gimnazjum w Wolanowie pod opieką p. Agnieszki Wlazło i Jadwigi Bednarek wzięli udział w zbiórce publicznej  na rzecz radomskiego stowarzyszenia „Karuzela”. Opiekuje się ono  dziećmi i młodzieżą dotkniętą autyzmem, Zespołem Aspergera i ADHD.

W dniu 22 marca 2014 roku  w Centrum Handlowym M1w markecie REAL w Radomiu gimnazjaliści pomagali pakować zakupy klientom sklepu. Otrzymane datki zostaną przeznaczone na dofinansowanie treningu umiejętności społecznych dla podopiecznych stowarzyszenia.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, bo poświęcili swój wolny czas dla innych, wykazali się empatią i chęcią bezinteresownej pomocy potrzebującym.

Więcej informacji o stowarzyszeniu na www.karuzela.pl

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.