Akademia ....

Utworzono: wtorek, 06 maj 2014 Opublikowano

W dniu 30.04.2014 r. odbyła się w naszej szkole akademia poświęcona 223 rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja, 10- tej rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz 10- tej rocznicy uchwalenia święta flagi narodowej.

Montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie z kl. II b i III d z gimnazjum: Katarzyna Defińska, Aleksandra Czerwiec, Weronika Golińska, Jolanta Gajewska, Katarzyna Neska, Justyna Tkaczyk, Aleksandra Życzyńska oraz Weronika Stępień.

Gościnnie wystąpił Jakub Bednarek uczeń klasy IVa oraz chórek dziecięcy ze szkoły podstawowej.

Uroczystość uświetnił występ zespołu punk rockowego - Choroba wściekłych wiewiórek

w składzie: Patryk Berliński, Cezary Sławiński, oraz Kinga Kutkowska – uczniowie klasy III b III c.

Stroną dźwiękową zajmowali się uczniowie: Krystian Sobczyk uczeń kl. III a, Piotr Sadownik uczeń klasy II a oraz Jakub Kacprowicz uczeń klasy II a.

Akademię przygotowali nauczyciele historii: B. Czerwińska, M. Gajewska, nauczyciel plastyki Anna Kosiec oraz nauczyciel informatyki Konrad Gałka.

Monday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.