Świętowanie Dnia Dziecka przez klasę 5c
Utworzono: wtorek, 16 czerwiec 2026
Opublikowano
W dniu 1 czerwca 2026r. Uczniowie klasy 5c świętowali Dzień Dziecka, spędzając czas na wspólnych zabawach ruchowych na świeżym powietrzu, piekąc kiełbaski przy ognisku, jedząc lody, rozmawiając ze sobą, śmiejąc się i integrując.
Wszystko to możliwe było dzięki Rodzicom, którzy zadbali o to, aby ten dzień był pełen wrażeń.




