Ale to już było…….

Utworzono: piątek, 26 czerwiec 2026 Opublikowano

 

Ale to już było…….
To już jest koniec, ale też piękny początek!

26 czerwca 2026 r. mury Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie opuścili uczniowie klas 8a i 8b. To był dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i dumy!
Co działo się podczas uroczystości?

  • Dostojny polonez – ósmoklasiści zatańczyli go po mistrzowsku!
  • Program artystyczny – młodzież w swoim występie podsumowała lata wspólnej nauki, przypominając najważniejsze blaski i cienie szkolnego życia.
  • Podziękowania – piękne, mądre i wzruszające słowa skierowane do nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.
  • Pożegnanie siódmoklasistów – młodsi koledzy ciepło pożegnali starszy roczni 
    i wręczyli im pamiątkowe podarunki.
  • Nagrody i dyplomy – zasłużone wyróżnienia trafiły w ręce absolwentów.

Ciepłe słowa i życzenia na przyszłość przekazali  Przewodniczący Rady Gminy Pan  Jacek Murawski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Lejzak – Pogoda, Proboszcz parafii pod wezwaniem św. Doroty w Wolanowie Ksiądz Mirosław Kszczot, Pani Sylwia Pietruszka reprezentująca Rodziców klas ósmych oraz Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Sarnat.
Po części oficjalnej przyszedł czas na zasłużony relaks – wspaniałą zabawę zorganizowaną przez niezawodnych Rodziców!

Drodzy Absolwenci, idźcie przez życie z odwagą!
Powodzenia na nowej drodze edukacyjnej!

 

 

Sunday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.