Gala Konkursów Przedmiotowych 2013/2014

Utworzono: poniedziałek, 26 maj 2014 Opublikowano

22 V 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych dla laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Uczestniczyła w tej uroczystości także Marta Gutkowska, a w trakcie niej otrzymała dyplom i gratulacje od między innymi dyrektora MSCDN-u w Warszawie czy wicekuratora oświaty. Gratulujemy osiągnięć, naszej uczennicy z których jesteśmy dumni i życzymy jej dalszych sukcesów w konkursach i olimpiadach.

Dnia 21 X 2013r. w naszej szkole odbył się I etap Olimpiady Polonistycznej organizowanej przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Przystąpiło do niego 21 uczniów z naszej szkoły, a do II etapu zakwalifikowało się 7 osób.

Marta Gutkowska 97,5%

Sara Wordingham 90%

Natasza Stępień 85%

Patrycja Pękala  85%

Daniel Siara 85%

Paulina Sławińska 85%

Izabela Kowalska 85%

II etap konkursu odbył się 07 XII 2013r. Przystąpiło do niego 118 uczniów z naszego powiatu i 847 w całym województwie. Do III etapu z naszej szkoły przeszła Marta Gutkowska z wynikiem 87,5%.

Dnia 25 I 2014r. w Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie odbył się III etap Olimpiady. Pisało go 339 uczniów ze wszystkich szkół Mazowsza. Uczennica naszej szkoły otrzymała tytuł laureata z wynikiem 86%. Trzeba zaznaczyć, że tytuł ten w tym roku otrzymało jedynie 45 osób.

Uczestników w trakcie trwania tej edycji konkursów przygotowały panie: Agnieszka Paździor, Lidia Gomuła i Barbara Siuda.

Laureatkę konkursu  z wielkim poświęceniem przygotowywała pani Agnieszka Paździor i w dużej mierze jej zasługą  jest otrzymany przez uczennicę tytuł.

Monday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.