15 X 2014r. w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie odbyła się akademia
z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ponieważ miała miejsce w nowej hali sportowej, mogli w niej wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Uroczystość rozpoczęło przemówienie Pani Dyrektor Elżbiety Wertejuk, która po przedstawieniu krótkiej historii święta wręczyła okolicznościowe nagrody wyróżnionym nauczycielom. Następnie głos zabrał wójt gminy Wolanów,
Pan Krzysztof Murawski. Podkreślał on podniosłą rolę pedagogów
w wychowaniu młodzieży. Kolejną mówczynią była przedstawicielka Rady Rodziców, która złożyła wszystkim pracownikom szkoły okolicznościowe życzenia.

Po ciepłych słowach zaproszonych gości nadszedł czas na część artystyczną. Przygotowały ją panie: Agnieszka Wlazło, Monika Gibała, Anna Klusek. Autorką pięknej dekoracji była p. Beata Rosińska. Uczniowie z klasy 3a przedstawili anielską wizję szkoły, następnie Cyganka (w tej roli Ewa Stępniak) wywróżyła wszystkim sukcesy i długie lata życia (choć radziła strzec się blondynki!), a na koniec posłuchaliśmy humorystycznych powiedzonek nauczycieli. Oprawą muzyczną zajęli się uzdolnieni i odważni chłopcy z kl.2d. Sądząc z ilości oklasków, widzowie dobrze bawili się na akademii.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.