Konkurs wokalnych talentów „Idolek 9”

Utworzono: wtorek, 04 listopad 2014 Opublikowano

30 października 2014r. w Miejskim Centrum Kultury i Biblioteka w Pionkach odbył się konkurs wokalnych talentów „Idolek 9”. W dziewiątej edycji wystąpiło 26 uczestników podzielonych na trzy kategorie wiekowe: 7-11 lat, 12-16 lat oraz 17 lat i starsi. Jurorami byli lokalni muzycy: Łukasz Nowak i Andrzej Tomczyk, którzy razem grają od niedawna w kapeli The Bill oraz Paweł Fila. Patronem medialnym imprezy była redakcja Pionki24.

W najmłodszej grupie zaprezentowała się m.in. uczennica naszej szkoły Katarzyna Głogowska. Wykonanie Kasi zostało docenione przez jury i zajęła ona II miejsce. W przygotowaniach do występu pomogły p. Anna Bursa i p. Marta Stępień.

Serdecznie gratulujemy Kasiu i życzymy kolejnych sukcesów.

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.