„Impressed by Music” wyniki głosowania publiczności

Utworzono: piątek, 13 marzec 2015 Opublikowano

20 lutego 2015r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „Impressed by Music”. W dniach 23-27 lutego 2015r. na profilu naszego festiwalu na Facebooku odbyło się głosowanie publiczności.  Można tam było zobaczyć występy wszystkich uczestników i zagłosować na swoich ulubieńców przez polubienie wykonania. Głosowanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności wszystkich szkół biorących udział w konkursie. Ostatecznie najwięcej, bo aż 307 „lajków” otrzymała reprezentantka naszej szkoły Katarzyna Głogowska i to ona zwyciężyła. Gratulujemy!!!

Wybór publiczności okazał się zgodny z werdyktem jury. Jako dodatkową informację podajemy, że wykonanie Kasi miało niebagatelną liczbę 2929 wyświetleń.

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania publiczności i zwyciężczynię.

Wednesday the 8th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.