UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY

Utworzono: piątek, 12 czerwiec 2015 Opublikowano

W środę 27 maja 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących – Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy przygotowana przez uczniów kl. III b. To był bardzo wyjątkowy i ważny dzień zarówno dla mam jak i dla ich dzieci.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości. Następnie zaprezentowano program słowno - muzyczny. Dzieci pięknie śpiewały piosenki, recytowały wiersze, przedstawiły krótką inscenizację, a mamy bacznie słuchały i obserwowały swoje pociechy nie kryjąc przy tym wzruszenia. Występ uczniów został nagrodzony gromkimi brawami i uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach. Po występie były życzenia, całusy, prezenty. Mamusie otrzymały kolorowe kwiaty. Następnie dziewczynki samodzielnie wykonały dla mam słodkie desery lodowe, a chłopcy je podali. Panowała bardzo miła, rodzinna atmosfera.

Wednesday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.