Międzygminny Turniej w mini piłce nożnej dziewcząt

Utworzono: poniedziałek, 21 październik 2013

Dnia 3 października 2013r. odbył się Międzygminny Turniej w mini piłce nożnej dziewcząt w Przytyku w ramach MIMSZ Ziemi Radomskiej. Startowały ekipy z Przytyka, Bardzic i Wolanowa. Nasza drużyna osłabiona brakiem  czołowych zawodniczek zajęła III miejsce.

Wyniki rozgrywek: Wolanów - Bardzice 0:3; Wolanów - Przytyk 0:2.

Składy ekip z naszej szkoły biorących udział w zawodach sportowych w piłce nożnej:

chłopcy: Wasiak Adrian, Gutkowski Kuba, Fajdek Dawid, Gadaszewski Michał, Tyczyński Filip, Siara Daniel, Wojtysiak Dawid

dziewczęta: Gibała Wiktoria, Czyżewska Kasia, Ślusarczyk Paulina, Kaźmierczak Paulina, Kępczyńska Angela, Walkiewicz Weronika, Kozdrach Eunika, Kaleta Patrycja, Parszewska Julia.

Opiekunami grupy z Wolanowa byli mgr Maciej Siuda i mgr Marcin Kaczmarski.

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.