Wielkanoc 2016

W naszej szkole 22 marca 2016 roku w atmosferę Świąt Wielkanocnych wprowadziło nas przedstawienie „TY WSKAZAŁEŚ DROGĘ DO MIŁOŚCI”. W tym szczególnym Roku Miłosierdzia uczniowie należący do koła biblijnego przybliżyli nam postać Jezusa pochylającego się z miłością nad każdym człowiekiem, nad jego problemami dnia codziennego. Ukazali także wydarzenia Wielkiego Tygodnia i Wielkiej Nocy. W głębsze przeżywanie tych wydarzeń wprowadzili nas uczniowie klas Vb, IIIa, Ia,b śpiewając pieśni paschalne przy akompaniamencie gitary. Przedstawienie przygotowała p. Elżbieta Kazała – Maziarz, scenografię p. Beata Rosińska. Życzenia świąteczne wszystkim przybyłym gościom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom przekazali: Dyrektor Zespołu Szkół, Ks. proboszcz parafii Wolanów, oraz przedstawiciel Urzędu Gminy Wolanów.

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.