„Wznieś serce nad zło”

1 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Spotkaniach Teatralnych organizowanych przez Zespół Szkół Ogólnokształcących  w Wieniawie. Uczestnicy przeglądu  prezentowali przedstawienia o tematyce profilaktycznej, dotyczące głównie uzależnień, agresji oraz promujące właściwe rozrywki i konstruktywne  sposoby radzenia sobie z życiowymi trudnościami, jakie piętrzą się przed dzisiejszą młodzieżą. Nasza grupa brawurowo przedstawiła inscenizację na ten temat, zaprezentowała się korzystnie i zebrała duże brawa i wiele ciepłych słów. Razem z innymi zespołami (m.in. z Wieniawy, Odrzywołu, Klwowa, Potworowa)otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i upominki. Wymieniliśmy się doświadczeniami z młodzieżą naszego regionu, integrując się przy ciasteczkach. Potem pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Nasze dyplomy

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.