Na wycieczkowym szlaku

Utworzono: czwartek, 16 czerwiec 2016 Opublikowano

W dniu 8 VI 2016r. dzieci z klasy IIa, IIb i IIc wyjechały na wycieczkę krajoznawczą do Puław i Kazimierza Dolnego. Odwiedziły Muzeum Czartoryskich w Puławach, gdzie obejrzały ekspozycję pamiątek związanych z tym miejscem. Podczas spaceru po pałacowym parku podziwiały piękne pawie oraz kwitnące drzewo tulipanowca. Największą atrakcją wycieczki był dla uczniów obiad na przystani i rejs statkiem po Wiśle. Dzieci z wielką radością karmiły towarzyszące statkowi rybitwy. Zwiedzając Kazimierz Dolny podziwiały zabytkowe kamieniczki, ruiny zamku, średniowieczną basztę i zabytkową studnię na rynku. Dzięki wspaniałej pogodzie, która dopisała w tym dniu, wszyscy wycieczkowicze w doskonałych humorach, „obładowani” pamiątkami wrócili do domów.

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.