Żegnaj szkoło, witajcie wakacje…

W dniu 23 czerwca 2016 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas 3 Publicznego Gimnazjum w Wolanowie. Na początek młodsi koledzy z kl.2 w żartobliwy sposób pożegnali trzecioklasistów, wręczając pamiątkowe dyplomy, np. dla szkolnych papużek - nierozłączek. Następnie absolwenci żegnali się ze szkołą. Z humorem śpiewali, recytowali, odgrywali scenki. Następnie wśród wzruszeń przedstawiciele SU podziękowali nauczycielom za lata pracy. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród oraz stypendiów dla uczniów wyróżniających się w nauce, w sporcie, zwycięzców konkursów i zaangażowanych w życie szkoły. Po nagrodach przyszedł czas na przemówienie Pani Dyrektor, Elżbiety Wertejuk. Podziękowała ona uczniom za pracę, za występy i życzyła sukcesów w przyszłości.  Na koniec wychowawcy rozdali swoim pupilom  świadectwa ukończenia szkoły i oficjalnie można było uznać wakacje za rozpoczęte….

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były panie: Anna Klusek, Monika Gibała, Beata Rosińska i Agnieszka Wlazło. Dziękujemy uczniom klas 3b, 3d i przedstawicielom kl.2  PG za piękne występy!

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.